سوالات متداول در مورد نمایشگر دیجیتال UNIQ

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با نمایشگر UNIQ  دسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق تلگرام نیز در خدمت شما هستم .

نمایشگر دیجیتال یونیک

نمایشگر دو محور UNIQ    در مدلهای دومحور و سه محور عرضه می گردد , دارای سوکت مستطیل نوع D و نه پین است این نمایشگر دیجیتال ساخت کشور چین است و این نمایشگر سیگنالهای A , B , Z را می پذیرد . ( اگر بدنبال نمایشگر شش سیگنال     A , B, Z , A\ , B\ , Z\ هستید نمایشگر ATEKSENSOR ADR10  را انتخاب کنید ).

نمایشگر یونیک UNIQ

تست نمایشگر دیجیتال UNIQ

امکان تست نمایشگر فوق در فروشگاه ما مهیا است .

نمایشگر دیجیتال یونیک UNIQ-SDS6-2V

نمایشگر دیجیتال UNIQ سری SDS6 با نمایشگرهای دیجیتال UNIQ-SDS2 از نظر سوکت بندی معادل هم هستند .

نمایشگر دیجیتال یونیک UNIQ-SDS6

 

 معادل نمایشگر دیجیتال یونیک UNIQ

نزدیکترین نمایشگر دیجیتال به این نمایشگر , یک نمایشگر چینی با مارک SINO   است اگر چه نمایشگر آتک سنسور ATEKSENSOR  ترکیه نیز می تواند جایگزین خوبی برای نمایشگر یونیک باشد. همچنین امکان استفاده از خطکش های دیجیتال SINO   و خطکش های دیجیتال ATEKSENSOR با نمایشگر UNIQ وجود دارد  .

جایگزین دیجیتال UNIQ

خطکش دیجیتال uniq

خط کش های دیجیتال چینی SINO- KA300  و خط کش دیجیتال ترکیه ای Ateksensor-MLC320 قابل هماهنگ شدن و نصب روی نمایشگر UNIQ هستند .

تعمیر نمایشگر دیجیتال UNIQ

UNIQ-SDS6-2V

نمایشگر دیجیتال مارک UNIQ چین سری SDS6 و دو محور با ولتاژ تغذیه 80 تا 260 ولت مناسب اتصال به دو خط کش دیجیتال .

 

فروش نمایشگر دیجیتال UNIQ    

جهت خرید نمایشگر فوق با شماره 02166393900 تماس حاصل فرمایید . از آنجا که مارک سینو SINO    بهترین برند چینی است و آپشن های متنوعی دارد و از آنجا که معمولا نمایشگر UNIQ بصورت دست دوم موجود است ما نمایشگر سینو را پیشنهاد می کنیم .

نمایندگی فروش و خدمات دیجیتال UNIQ

تا آنجا که من اطلاع دارم این شرکت نماینده ای در ایران ندارد . لیکن مجموعه ما خدمات این نمایشگر و خطکش دیجیتال را انجام می دهد .در صورت اطلاع از وجود نمایندگی لطفا ما را مطلع سازید .

ایران تهران شادآباد پاساژ خسروان 02166393900