انکودرهای دقیق

سوالات متداول انکدرهای پالس بالا

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با انکدرهای پالس بالا دسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .همچنین می توانید با شماره تلفن 09128426266 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق تلگرام نیز در خدمت شما هستم .

انکودر پالس بالا

رزولیشن انکدرها حداکثر چقدر می تواند باشد؟

از نظر تئوری محدودیتی وجود ندارد ولی ساخت انکدر با رزولیشن بالا نیاز به تکنولوژی بالایی دارد و بهمین خاطردر مقایسه با انکدر های معمولی بسیار گران قیمت هستند .معمولا انکدرهای هجده هزار پالس و بالاتر در این دسته بندی قرار دارند.

انکدر میز بورینگ

رزولیشن مناسب برای میزهای روتاری بزرگ مثل میز بورینگ چقدر است ؟

برای میز بورینگ با توجه به دقت زیادی مه مد نظر است حدود نود هزار پالس است .همچنانکه گفته شد این عدد در کنترل دستگاه چهار برابر شده و به عدد سیصدو شصت هزار می رسیم که رزولیشن یک هزارم درجه قابل دست یابی است .

انکدر 18000 پالس

انکدر میز بورینگ ما 18000 پالس است ولی ما رزولیشن یک هزارم داریم .با توضیحات شما چطور ممکنه ؟

انکدر ها در یک دسته بندی بزرگ به انکدر های سینوسی و تی تی ال تقسیم می شوند . پالس خروجی انکدر های سینوسی می تواند توسط مدارهای الکترونیکی چند برابر گردد . در این مورد خاص انکدر شما سینوسی است و پالس خروجی در عدد 5 ضرب شده و بعد وارد کنترل شده و انگاه چهار برابر شده و به عدد سیصدو شصت هزار رسیده است.

انکدر پالس بالا موجود

یک انکدر پالس بالا نیاز دارم حداکثر تا چه پالسی در حال حاضر موجود است ؟

من یک انکدر یکصدو هشتاد هزار( 180.000 ) پالس دارم . ( 09121473023 )

جهت مشاهده انکدرهای آماده فروش اینجا ( Rotary encoder )کلیک کنید .