خطکش BALLUFF BTL5

خطکش های آنالوگ BALLUFF سری BTL5 با طول های متنوع از 50 میلیمتر تا 4000 میلیمتر با خروجی های متنوع آنالوگ (چهار تا بیست میلی آمپر و یا صفر تا ده ولت) بصورت کنتاکت لس کار میکند. این خطکش ها معمولا با سوکت گرد ارائه شده است.
سنسور BALLUFF BTL5

سنسور BALLUFF BTL5

سنسورهای سری BTL5 با خروجی آنالوگ که در عکس زیر می بینید سنسوری با خروجی آنالوگ صفر تا ده ولت است. در حقیقت این سنسور، حرکت خطی صفر تا 175 میلیمتر (این خط کش 175 میلیمتر است) را به ولتاژ خروجی صفر تا ده ولت تبدیل می کند.

سنسور خطی BALLUFF

معادل یا جایگزین BALLUFF BTL5

خطکش های سری ILT از شرکتAteksensor ترکیه می تواند جایگزین این خط کش دیجیتال گردد. لطفا توجه فرمایید جایگزینی سنسور ها بایستی توسط متخصصین مجموعه شما انجام گردد. لطفا این کار را به این متخصصین واگذار نمایید تا پس از بررسی کامل خرید انجام شود.
لینک به صفحه ILT
عکس ILT : BALLUFF Micropulse Linear Transducer
توضیح : سنسور میکرو پالس Micropulse

تعمیر خطکش BALLUF

تعمیرخطکش های دیجیتال و آنالوگ در مواردی مقدور است که قطعات الکترونیکی داخلی آن ها سوخته باشد و این قطعات قابل شناسایی و جایگزینی باشد و یا قطعات داخلی خطکش نیاز به تنظیم های فیزیکی داشته باشد. (مثلا در خطکش های دیجیتال فاصله بین هد و خطکش بهم خورده باشد). اما در مواردی که خرابی مربوط به سنسورهای اصلی باشد، جایگزینی بسیار سخت و یا غیر ممکن است. همچنین در مورد خطکش های آنالوگ که قطعات مصرفی مثل جاروبک دارند عملا تعمیر غیر اقتصادی است. البته خطکش BALLUFF BTL5 نوع کنتاکت لس است و قطعه سایشی ندارد. گروه ما تجربه تعداد انگشت شماری از خطکش های بالوف را داشته است. معمولا این سنسور ها کمتر دچار خرابی می گردد.
تعمیر Balluff

 

نمایندگی بالوف BALLUFF در ایران

ما نماینده شرکت بالوف در ایران نیستیم اما در حد توان آماده ارائه خدمات در این زمینه هستیم. جهت اطلاعات بیشتر با 09121473023 تماس بگیرید.

دیتا شیت سنسور BALLUFF BTL5