سوالات متداول در مورد نمایشگر یک محور ALC77

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با نمایشگرALC77 دسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق تلگرام نیز در خدمت شما هستم .

نمایشگر دیجیتال یک محور

نمایشگردیجیتال  یک محور

سوال : یک دستگاه سنگ محور دارم و میخواهم فقط روی محور پیشروی سنگ یک نمایشگر نصب کنم . چه نمایشگری مناسب است؟

جواب : چون دستگاه سنگ بیش ازیک محور دارد توصیه میکنم نمایشگر سه محور یا دو محور روی آن نصب کنید و فعلا برای صرفه جویی فقط یک خط کش بخرید .چون به احتمال زیاد در آینده خط کش های دیگری نیز نصب خواهید کرد ولی اگر فکر می کنید فقط روی یک محور قرار است خط کش نصب کنید می توانید نمایشگر تک محور ALC77 و یا ALC94 را انتخاب کنید.

نمایشگر با رله خروجی

سوال : میخواهم روی میز دستگاه سنگ تخت که حرکت رفت و برگشتی دارد خط کش دیجیتال یا روتاری انکدر نصب کنم .و میکروسویچ ها را حذف کنم . آیا این کار با نمایشگر ALC77 شدنی است ؟

جواب : بله . این نمایشگر ( نمایشگر ALC77) دو رله خروجی سه کنتاکت در اختیار شما می گذارد و می تواند نقش دو میکروسویچ را بازی کند. اگر حرکت رفت و برگشتی میز دستگاه شما با استفاده از بال اسکرو است می توانید با هزینه کمتر از روتاری انکدر استفاده نمایید

اتصال خط کش دیجیتال به کامپیوتر

سوال : میخواهم میزان جابجایی یک خط کش دیجیتال را در رایانه داشته باشم .ماژول یا کارت یا ابزار پیشنهادی شما چیست ؟

جواب : چند روش وجود دارد . استفاده از یک برد الکترونیکی که از یک سمت به خط کش و از طرف دیگر به پورت USB کامیوتر متصل شود و یا استفاده ار نمایشگر های دیجیتال آتک سنسور مثل ALC77   , ALC94 و یا نمایشگر های دو ، سه و چهار محور که خروجی RS232 دارند . خصوصا اگر بخواهید میزان جابجایی بیرون رایانه داشته باشید این گزینه مناسب است .

نمایشگر دیجیتال کوچک

سوال : کوچکترین نمایشگر دیجیتال موجود برای اتصال به خط کش دیجیتال که در ایران موجود هم باشه چیه ؟

جواب : چیزی که ما داریم و موجوده نمایشگر ALC77 و نمایشگر ALC94 که امیدوارم جوابگوی کارتون باشه .

 نمایشگر روتاری انکدر

سوال: روی میل پیچ گام ده میلیمتر یک روتاری انکدر 500 پالس نصب بوده طبق محاسبات با یک دور گرداندن میل پیچ میز ده میلیمتر جابجا میشه ولی انکودر 500 پالس میده . بنظر میرسه نمایشگر درست نشون نده . آیا بدون تعویض انکدر میتونم کاری کنم ؟

جواب : بنظر من این انکودر بد انتخاب نشده به ازای هر دور گردش 500 پالس داریم که تو نمایشگر چهار برابر میشه و 2000 پالس داریم از اونجایی که این نمایشگر میتونه این مقدار رو در عددی ضرب کنه ( مثل عدد نیم ) پس به ازای هر دور گردش عدد 1000 رو داریم که مناسب 10 میلیمتر جابجایی هست . در این نمایشگر این امکان را دارید که تعداد ممیز رو هم انتخاب کنید که در نهایت به ازای هر دور چرخش روی صفحه عدد 10.00 رو میبینید که همون 10 میلیمترمی باشد

کانتر سرعت بالا high speed counter

 نمایشگر دیجیتال ALC77 در حقیقیت یک کانتر سرعت بالا است که سرعت دریافت فرکانس آن 600KHZ است .به همین جهت با اتصال خط کش دیجیتال با خیال راحت می توانید در سرعت های بالا کا رنمایید.

فیلم فارسی معرفی نمایشگر ALC77 را اینجا ( ALC77-video77-video  )  ببینید.

در اینجا ( digital-dro ) می توانید نمایشگر های دیجیتال آماده فروش را ببینید .

اطلاعات بیشتر در ارتباط با معرفی نمایشگر ها و آپشن های آن ( DRO-blog ) کلیک کنید .

شما می توانید در ارتباط با محصولات فوق با ما تماس بگیرید .

اطلاعات بیشتر در مورد خط کش دیجیتال را اینجا ( scale-blog ) ببینید .