روتاری انکودر چیست ؟

روتاری انکودر آتک سنسور 

در فیلم زیر توضیحات مختصری در مورد روتاری انکودر و کاربردهای آن داده شده است شرکت آتک سنسور طیف وسیعی از انکدر ها را با رزولیشن ها و ولتاژها و شکل های مختلف فیزیکی تولید کرده است . 

 جهت دیدن تمامی روتاری انکودر های موجود به صفحه (‌ روتاری انکودر ) مشاهده کنید

روتاری انکدر- فیلم معرفی

Ateksensor rotary encoder

شرکت آتک سنسور تولید کننده انواع روتاری انکودر در کشور ترکیه است معرفی اجمالی انکدرهای ساخت این شرکت در اینجا (  Ateksensor encoder ) آمده است . روتاری انکدرهای این شرکت از نظر نوع و سطح ولتاژ بسیار متنوع هستند اطلاعات تکمیلی را اینجا ( encoder-circuit ) مطالعه فرمایید . جهت اطلاعات بیشتر در مورد انکدر اینجا ( encoder ) مطالعه فرمایید ( البته این مقاله برای متخصصین و تکنسین های برق نوشته نشده و مخصوص صنعتگرانی است که قصد دارند از روتاری انکدر استفاده کنند).

 نمایشگر روتاری انکودر

نظرات (2)

این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر از اطلاعات مفید سایتتون.
سوالی داشتم آیا روتاری انکودر قابل برنامه ریزی هستند و به سخت افزار نیاز دارند؟

علی
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

سلام
اکثر روتاری انکدرها قابل برنامه ریزی نیستند و نیاز به سخت افزار خاصی ندارند . اخیرا روتاری انکدرهایی به بازار آمده اند که قابل برنامه ریزی هستند . انکدرهای قابل برنامه ریزی هنوز در صنعت پذیرفته نشده است . شاید در آینده جایگاه خوبی داشته...

نظر 1 سال پیش توسط Super User ویرایش شده Super User
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید

چاپ