خرید درل رادیال

هدف از نگارش این مطلب دادن اطلاعات ابتدایی به خریدارانی است که قبلا تجربه کار با درل رادیال را نداشته اند . با مطالعه این مطلب حداقل توانایی های یک درل رادیال را در می یابید .لازم است درل مورد نظر خرید شما از این حداقل ها برخوردار باشد و یا اینکه شما با دانستن این حداقل ها از بعضی از آنها چشم پوشی نمایید .

 

نکات خرید درل رادیال

همانطور که از نامش پیداست ماشینی جهت سوراخکاری بر روی فلزات و غیر فلزات است . دستگاه درل رادیال در مقایسه با درل دستی می تواند سوراخ هایی با قطر بیشتر ایجاد نماید سوراخ کاری با درل رادیال سریعتر و دقیق تر انجام می شود . بر خلاف درل دستی که ابزاری پرتال است درل رادیال به دلیل سنگینی تقریبا یک درل ثابت است . وقتی قطعه کار روی درل رادیال قرار میگیرد دستگاه درل رادیال ، مته را با حرکتهای شعایی و عرضی و ارتفاعی به محل سوراخ کاری هدایت و مستقر می نماید .

خرید درل رلدیال

گیربکس درل رادیال

برای داشتن یک عملیات بهینه سوراخ کاری لازم است سرعت چرخش مته متناسب با قطر مته و جنس مته و... انتخاب گردد پس لازم است درل رادیال دارای سرعت دوران قابل انتخاب باشد . در دل های رادیال شما می توانید سرعت چرخش را متناسب با قطر مته و جنس قطعه کار و... تنظیم نماید .گیربکس درل رادیال توسط یک موتور سه فاز ( یا گاها تک فاز) به چرخش در آمده و با تنظیماتی که روی آن انجام می دهید ( تغییر اهرم ها یا تغییر گردونه هیدرولیک) خروجی مناسب را به مته اعمال می نماید.

گیربکس پیشروی ( فید ) درل رادیال

در زمان سوراخ کاری با درل دستی ما با فشار دست مته را به سمت جلو هدایت می کنیم در درل های رادیال این کار توسط گیربکس پیشروی یا فید انجام می شود از آنجا که با توجه به قطر مته و جنس قطعه کار و... ، سرعت پیش روی متفاوت خواهد بود شما می توانید با تنظیماتی روی گیربکس پیشروی این سرعت را تنظیم نمایید ( در مقالات آتی جزئیات نحوه تغییر و انواع گیربکس تشریح می گردد) .

 

هد استوک درل رادیال
به مجموعه گیربکس اصلی به همراه گیربکس یشروی و سه نظام ( نگهدارنده مته ) اصطلاحا هد استوک می گویند .هد استوک روی بازو یا آرم Arm حرکت افقی دارد . بازو یا آرو یک حرکت عمودی به بالا و پایین و یک حرکت چرخشی بدور ستون دارد ( اطلاق درل رادیال به جهت این حرکت است ) .

هداستوک درل رادیال

درل رادیال سیتم ترمز

همانطور که می دانیم مته در درل رادیال می تواند براحتی با سیستم هایی که شرح داده شده حرکت کند .اما یک درل کاری یا سوراخ کاری دقیق زمانی حاصل می گردد که مته محکم و استوار در محل سوراخ کاری قرار گیرد. کوچکترین حرکت مته بصورت شعاعی یا افقی ( که حرکت های روتین درل رادیال هستند ) منجر به شکسته شده مته و یا افزایش ناخواسته قطر سوراخ کاری و یا خارج شدن شکل سوراخ از حالت دایره ای ( یا اصطلاحا دو پهن شدن سوراخ ) و ... می گردد . سیستم ترمز در زمان سوراخ کاری ، همه حرکتهای ( ارتفاعی ، شعاعی و افقی و....) به حالت ترمز در می آورد . در مقالات آتی ترمز حرکتهای مختلف ماشین بتفکیک بررسی می گردد. به خریداران درل رادیال توصیه می گردد این مطلب را مد نظر داشته باشند.

 

درل های آماده فروش

جهت رویت درل های آماده فروش اینجا ( فروش درل ) کلیک فرمایید.

جهت مشاوره و دیدن درل های آماده فروش با شماره 09124175762 آقای مبارکی تماس بگیرید.

نظرات (1)

  1. داود

بسیار عالی ممنون از سایت خوبتون

  پیوست ها
 
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

نویسنده

 مهندس سمنانی

09121473023

وایر انکدر

وایر انکدر آتک سنسور

وایر انکودر Ateksensor

خط کش اهمی

خط کش اهمی ateksensor

خط کش اهمی  Ateksensor

فروش ویژه گیره هیدرولیک

گیره هیدرولیک

فروش ویژه گیره هیدرولیک

انکدرهای شرکت آتک سنسور

خط کش دیجیتال SINO

نمایشگر دیجیتال

نمایشگر دیجیتال sino 

 

نمایشگر دیجیتال EPA100 P 220V

 

برای دیدن محصول نمایشگر دیجیتال EPA100 P 220V کلیک کنید 

 

نمایشگر دیجیتال EPA300 P 220V

برای دیدن محصول نمایشگر دیجیتال EPA300 P 220V کلیک کنید

 

 

تعمیر ماشین آلات تراشکاری

 تعمیر ماشین آلات تراشکاری و صنعتی

کاراسل ، بورینگ ، تراش ، درل، سنگ 

09124175762 - 02166394512

روتاری انکدر

   روتاری انکدر