اینکلاینومتر

شیب سنج صفر تا 360 درجه

شیب سنج  یا TILT SENSOR  و یا اینکلاینومتر INCLINOMETER سنسوری است که می تواند زاویه قرارگیری خود را نسبت به زمین یا سطح افق اندازه گیری نموده و بصورت سیگنال آنالوگ صادر نماید .این سنسور میزان چرخش را نسبت به خط تراز افق مشخص می کند و خروجی آنالوگ متناسب با میزان چرخش صادر می نماید .این خروجی ها می تواند به نمایشگر ها یا کنترل کننده ها متصل و وضعیت دستگاه را سنجش یا کنترل نماید .

سنسورTILT  

TILT SENSOR INC210 دارای یک خروجی آنالوگ است و می تواند میزان چرخش را نسبت بخ خط تراز افق اندازه گیری و در خروجی صادر نماید.

سنسورشیب INCLINOMETER

هرگاه بخواهیم میزان چرخش را نسبت به سطح افق اندازه بگیریم از این سنسور استفاده می شود . این سنسور در جرثقیل ها ،بیل مکانیکی ،لیفتراک،ماشین آتش نشانی ، حرکت پنل خورشیدی ، کشتی ها ( سنجش زاویه قرارگیری کشتی ) ؛  در سکوهای پرتاب ( تراز کردن سریع سکو)؛ ربات ها ؛ جرثقیل دریایی ،تنظیم پنل های خورشیدی ،ماشین آلات ساختمانی ، سیستم های دوربین ،مهندسی هوافضا، هواپیمایی  و توربین باد .....

تراز الکترونیکی با خروجی

سنسور INC210 در حقیقت یک تراز الکترونیکی است که میزان چرخش را بصورت سیگنال در خروجی خود ظاهر می سازد .این خروجی می تواند به انواع نمایش دهنده ها یا کنترلر ها ازجمله EPA100 و  EPA300 و یا ALP94 , ALP77 متصل گردد. و ضمن نمایش میزان انحراف اصلاحات لازم را نیز اعمال نماید .

اینکلاینومتر  INCLINOMETER

 شیب سنج TILT

سنسور زاویه 

با این سنسور می توانید میزان زاویه جسم را نسبت به خط افق یا جاذبه زمین اندازه بگیرید اگر بدنبال یک سنسور اندازه گیری زاویه معمولی هستید سنسور های زاویه RCS2100  و  RCS3100 و RCS3700  را ببینید .

شیب سنج 180 درجه 

این شیب سنج می تواند میزان چرخش را از صفر تا 180 درجه اندازه گیری نماید. در مدل 360 درجه این سنسور از صفر تا 360 درجه را اندازه می گیرد.

دقت اندازه گیری اینکلاینومتر

دقت یا ACCURACY  اندازه گیری این سنسور شیب سنج یکدهم درجه است . 

ابعاد سنسور TILT-INC210

اینکلاینومتر سنسور شیب TILT 

رزولیشن شیب سنج

خروجی آنالوگ این سنسور شیب سنج 12 بیتی بوده و از دقت لازم برخوردار است . این سنسور با خروجی CANopen نیز ارائه شده که در انصورت رزولیشن 0.05 درجه است .

دقت شیب سنج  TILT SENSOR ACCURACY

دقت سنسور شیب سنج یک دهم درجه است همچنین این سنسور دارای درجه حفاظت   IP67 است و می تواند در دمانی منهای سی درجه تا 70 درجه سانتیگراد کارکرده و در مقابل ضربه و شوک مقاوم است .

قیمت شیب سنج  TILT SENSOR ACCURACY

جهت اطلاع از قیمت این محصول با شماره تلفن 02166393900 تماس بگیرید

کاتالوگ شیب سنج

ترازالکترونیکی

 

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید