بادامک کلاچ تراش تبریز TN50

بادامک کلاچ تراش تبریز TN50

بادامک کلاچ تراش تبریز

بادامک کلاچ تراش تبریز امکان انتقال نیرو جهت فشردگی صفحات کلاچ را فراهم میکند.

بادامک تراش تبریز

 

کالای فوق در فروشگاه موجود است .

جهت اطلاع از قیمت و خرید با آقای فرجاد ( 09127612916 ) تماس بگیرید .

 

شیطانک کلاچ

بادامک ها نوعی اهرم کوچک هستند که به واسطه تحریک دسته کلاچ توسط اپراتور صفحات داخلی و خارجی کلاچ را تحت فشار قرار میدهند تا نیروی دورانی از گیربکس اصلی دستکاه به سه نظام منتقل گردد. بواسطه شکل فیزیکی به آنها شیطانک هم می گویند .

شیطانک کلاج تراش تبریز

 

زیر بار ماندن دستگاه تراش تبریز

دلیل زیر بار ماندن دستگاه تراش تبریز میتواند نتیجه فرسودگی این اهرم ها یا بادامک ها باشد. البته ممکن است دلایل دیگری مانند تنظیم کلاج و ... نیز داشته باشد.  گاهی میتوان با انجام برخی تنظیمات فرسودگی کم این بادامک ها را جبران کرد.

اهرم کلاچ

 

تعمیرکار تراش تبریز TN50

توصیه میکنیم قبل خرید و تعویض بادامک از یک مکانیک دستگاه تراش بخواهید تا از دستگاه شما بازدید کند. در بسیاری از موارد پیرو تماس مشتری جهت خرید شیطونک کلاج ما توصیه میکنیم با تعمیرکار مکانیک

آقای مبارکی (09124175762) تماس بگیرند. و در اغلب موارد با یک بازدید و تنظیم و بدون خرید بادامک کلاج یا همون شیطونک مشکل دستگاه حل می شود .

شیطانک تراش TN50

 

قیمت بادامک کلاج  

شاید سوال کنید آیا قیمت شیطونک خیلی گرونه که میگید اول مکانیک بازدید کنه شاید بدون خرید حل بشه ؟

نه قیمت شیطونک در مقایسه با اجرت تعمیرکاران مکانیک بالا نیست اما برای تعویض شیطونک یا همون بادامک گیربکس باید باز بشه و شافت کلاج دمونتاژ بشه تا شیطونک نصب بشه. و این یعنی چند برابر شدن کار مکانیک و توقف دستگاه و تحمیل بیهوده هزینه به شما .

 

تعمیر کلاچ دستگاه تراش تبریز

سوال شده تعمیر کلاچ تراش تبریز چقدر طول میکشه ؟

قبل از جواب بگم شما هم میتونید سوالات خودتون رو در قسمت نظرات بپرسید و یا میتونید مستقیما با ما تماس بگیرید  مبارکی ( 09124175762 )

ما جواب سوالات رو دسته بندی کرده و تو سایت میگذاریم . و اما جواب . اگه تعمیر رو به تیم آقای مبارکی بسپارید و یا هر تیم دیگه ای که بشکل زیر کار کنه دستگاه شما یک روزه جمع میشه . تعمیرکاران این گروه با پیش بینی قطعات لازم و یا احتمالی و به همراه آوردن کل این قطعات ،  گیربکس را باز کرده و با توجه به موجود بودن قطعات دستگاه را در همان روز جمع میکنند .

 

خطکش دیجیتال دستگاه تراش تبریز TN50

برای اطلاع از قیمت خط کش دیجیتال و لوازم مورد نیاز برای نصب با شماره  02166393900 تماس بگیرید و برای بررسی مسائل فنی با مهندس سمنانی 09121473023 تماس بگیرید.

 

بادامک ، شیطونک کلاج دستگاه تراش تبریز TN50

تعدادی از دوستان گفتند لغت "بادامک کلاج " درسته یا "بادامک کلاچ" ؟

راستش رو بخواهید نمی دونم . چیزی که میدونم اینکه بادامک یا همون شیطونک را برای فروش دارم .

شیطونک کلاچ

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید