دیجیتال کنترونیک ND4

دیجیتال کنترونیک ND4

185,000 تومن
قیمت / kg:
موجودی

 منوال دیجیتال contronic ND4

تعداد زیادی از خط کش های مارک اسکرا ISKRA توسط شرکت کنترونیک وارد ایران شده است. این شرکت نمایشگر ها را برای اتصال به این حط کش ها ساخته بود. نمایشگر ND4 یک نمونه از آن است.

  دیجیتال ISKRA

نمایشگر کنترونیک مدل ND4 مناسب اتصال به خط کش های مدل ISKRA است

 کاتالوگ دیجیتال ND4

کاتالوگ یا دفترچه راهنمای فارسی نمایشگر دیجیتال ND4 ساخت شرکت کنترونیک در دسترس است، این دفترچه شامل 16 صفحه به زبان فارسی است.
در این راهنما مشخصات دستگاه ، معرفی کلید ها ، کار با نمایشگر ، پیش مقدار محور ها ، تنظیمات ، مبدا مختصات ، لقی یا بک لش ، رزولیشن انکودر ، راهنمای نصب خط کش ، شکل سوکت و سیم بندی آن یا پین لیات ، ابعاد نمایشگر و... آمده است.
کاتالوگ دیجیتال ND4

  سوکت دیجیتال ND4

شاید مهم ترین قسمت این دفترچه راهنما، شکل سوکت ، شماره گذاری پین ها و ارتباط آن با سیگنال باشد. اگر یک نمایشگر ND4 داشته باشید و بخواهید یک روتاری انکودر یا خط کش دیجیتال به آن متصل کنید حتما نیاز به این راهنما دارید. روی سوکت ، ولتاژ تغذیه و سیگنال های A , B , Z و نات آن ها مشخص شده است.

 تنظیم دیجیتال CONTRONIC ND4

معمولا بعد از اتصال روتاری انکودر یا خط کش دیجیتال به دستگاه لازم است مقدار رزولیشن به دستگاه معرفی شود. در این دفترچه نحوه اعمال این تنظیمات اورده شده است.

 پارامتر های نمایشگر CONTRONIC ND4

پارامتر هایی چون رزولیشن ، لقی یا بک لش و... جزِء پارامتر های قابل تنظیم این دستگاه است که در این دفترچه شرح داده شده است.

 دفترچه راهنمای دیجیتال CONTRONIC ND4

برای تهیه این دفترچه راهنما لطفا با شماره تلفن 09128426266 تماس حاصل فرمایید.

 دیتاشیت دیجیتال CONTRONIC ND4

دیتاشیت این نمایشگر به صورت یک فایل PDF شامل 16 صفحه قابل ارائه است ، این PDF به زبان فارسی و با کیفیت خوب است.

 نمایشگر کنترونیک CONTRONIC

لطفا توجه فرمایید شرکت کنترونیک نمایشگر های متنوعی تولید کرده است که contronic ND4 یکی از آن نمونه هاست. کتابچه راهنمای حاظر فقط مخصوص این نمایشگر است ، لطفا به مدل نمایشگر خود توجه نمایید.

 معادل نمایشگر دیجیتال CONTRONIC

نمایشگر های شرکت کنترونیک به راحتی توسط نمایشگر های شرکت آتک سنسور ATEKSENSOR قابل جایگزین هستند. نمایشگر ADR10-2 دو محور ، نمایشگر ADR10-3 سه محور و نمایشگر دیجیتال ADR-4 چهار محور میتواند جایگزین این نمایشگر ها شود.
لطفا در هنگام خرید به ولتاژ تغدیه نمایشگر توجه کنید

 خط کش دیجیتال کنترونیک CONTRONIC

شرکت کنترونیک فقط نمایشگر دیجیتال تولید کرده است. و خط کش دیجیتال با مارک CONTRONIC نداریم ، ولی خط کش های ISKRA که توسط این شرکت وارد ایران شده است را گاها خط کش CONTRONIC مینامند.

 معادل خط کش دیجیتال کنترونیک CONTRONIC

خط کش دیجیتال MLC320 و خط کش دیجیتال MLC310 از شرکت آتک سنسور ترکیه میتواند جایگزین خط کش های اسکرا گردد.

 سیم بندی سوکت دیجیتال ND4

در صفحه 7 این دفترچه راهنما انواع سوکت بندی های به کار رفته روی این نمایشگر نمایش داده شده است و سیگنال و پین لیات مشخص شده است. سوکت گرد 7 پین ، سوکت گرد 12 پین ، سوکت 9 پین مستطیل و سوکت گرد 9 پین در این عکس تشریح شده است.

جهت تهیه این دفترچه اینجا ( دانلود کاتالوگ دیجیتال کنترونیک ND4 ) کلیک کنید.


بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید