روتاری سنسور ابسولوت

روتاری انکدر ابسولوت

روتاری سنسور ها را اصطلاحا روتاری انکدر ابسولوت می نامند روتاری سنسور ها معمولا دارای خروجی آنالوگ هستند و خروجی آنها بصورت ولتاژ یا جریان و یا اهم است .

 

روتاری سنسور کنتاکت لس

روتاری سنسور های شرکت آتک سنسور از نوع contact less  هستند .بعبارت دیگر در این سنسورها هیچ تماس فیزیکی وجود ندارد و بدین جهت هرگز دچار ساییدگی یا خرابی نمی گردد.

 

انکدر contact less

روتاری سنسورهای کنتاکت لس معمولا با اثر هال کار می کنند .روتاری سنسور RCS2100 از شرکت آتک سنسور بصورت دو قطعه منفصل از هم ارائه می شود شافت این روتاری سنسور اگر مقابل بدنه قرار بگیرد مقدار دوران را حس می کند .

 

روتاری سنسورهای ابسولوت شرکت آتک سنسور

روتاری سنسور ابسولوت RCS2100

یک روتاری سنسور کوچک و جمع و جور است . که می تواند خروجی ولتاژ (0-10) ولت و یا جریان (20-4) میلی آمپر و یا پتانسیومتری باشد. کنتاکت لس بودن ، نویز کم ، دقت بالا ، عمر طولانی و ابعاد جمع و جور از مزایای این روتاری سنسور است .

روتاری انکدر ابسولوت

 

 روتاری انکودر Absolute سری RCS3100

روتاری انکدر شفت دار از نوع کنتاکت لس با سه مدل خروجی ولتاژ (0-10) ولت و یا جریان (20-4) میلی آمپر و یا پتانسیومتر ،کوچک و جمع و جور ، نصب آسان ، نویز کم ، عمر طولانی و دقت بالا از مزایای این سری است . این روتاری سنسور ها با زاویه چرخش صفر تا سی درجه و یا زاویه های دیگر قابل درخواست است.

Absolute روتاری انکودر

 

روتاری انکدر آنالوگ RCS3700

ساخت شرکت آتک سنسور ترکیه ، باکیفیت و دقیق تولید شده است همچون دیگر مدلهای ساخت این شرکت دارای شافت فولادی ضد زنگ ، بدنه آلومینیمی ، و رنج دمایی کارکرد بین منهای 25 درجه تا 85 درجه و... می باشد .

  روتاری سنسور ابسولوت

 ولوم هرزگرد صنعتی

بطور معمول ولوم ها از صفر تا حداکثر 360 درجه گردش می کنند و یا ولوم های مثلا ده دور بعد از طی ده دور از نظر فیزیکی به انتها می رسند ولی ولوم های هرز گرد بدون محدودیت مکانیکی می توانند گردش کنند .

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید

چاپ