نمایشگر دیجیتال ALP94

نمایشگر دیجیتال Ateksensor- ALP94-4 Relay

جهت اطلاع از قیمت با 02166393900 تماس بگیرید


سری : ALP94
ورودی جریان 4 تا 20 میلی آمپر , پتانسیومتر , 0 تا 20 میلی آمپر , 4 تا 20 میلی آمپر
ولتاژ خروجی جهت اتصال سنسور 24 ولت
چهار رله خروجی
ولتاژ کاری نمایشگر 85 تا 265 ولت AC
دمای کاری از 0 تا مثبت 50 درجه سانتیگرد

نمایشگر آنالوگ خط کش اهمی

نمایشگر دیجیتال ALP94 با ورودی آنالوگ مناسب اندازه گیری و نمایش  کمیتهای آنالوگ و کنترل دستگاه بوسیله رله های خروجی و اتصال به کامپیوتر از طریق درگاه RS232   ( آپشن )  است   . این نمایشگر علاوه بر نمایش میزان جابجایی ( تغییرات ترنسدیوسر ) ، قابلیتهای متنوعی نیز دارد این نمایشگر مناسب اتصال به خط کشهای اهمی شرکت Ateksensor  سری های LTM , LTP , LTS , LTR , LT نیزمی باشد.

نمایشگر با ورودی آنالوگ

 

ورودی های آنالوگ خط کش اهمی

نمایشگر دیجیتال ALP94  دارای سه نوع ورودی  پتانسیومتری , جریانی  و ولتاژی است . این نمایشگر ضمن اندازه گیری و نمایش مقادیر ترنسدیوسر ,می تواند به کمک رله های خروجی دستگاه را نیز کنترل نماید این نمایشگر دارای سه رله خروجی است .

رله چیست ؟

 

نمایشگر 4 تا 20 میلی آمپر ALP 94    

نمایشگر ( کنترلر ) با ورودی 4 تا 20 میلی آمپر

همانطور که گفته شد نمایشگر ALP94 دارای سه ورودی آنالوگ از جمله ورودی نوع جریانی 0 تا 20 میلی آمپر یا 4 تا 20 میلی آمپر است . بسیاری از سنسورها و ترنسدیوسرها خروجی 4 تا بیست میلی آمپر دارند که با اتصال آنها به نمایشگر ALP94 علاوه بر نشان دادن کمیت مورد اندازه گیری بوسیله سه رله خروجی می تواند فرآیند را کنترل نماید همچنین امکان انتقال اطلاعات از درگاه RS232 این دستگاه به کامپیوتر وجود دارد ( آپشن ) .

کنترلر (نمایشگر) با ورودی 0 تا 10 ولت

سنسورها و ترنسدیوسرهایی که دارای خروجی ولتاژ صفر تا ده ولت هستند مثل خط کش های اهمی LTM-V   و LTP-V و LTC-v   می توانند به این نمایشگر متصل گردند . کنترلر ALP94 طوری طراحی شده اپراتور می تواند نوع ورودی ( ولتاژی , اهمی , 4  تا 20  میلی امپر و 0 تا 20 میلی آمپر ) را انتخاب نماید . این نمایشگر دارای پارامترهای متنوعی است که به شما امکان کنترل بهتر ماشین را می دهد 

ابزار اندازه گیری میزان اهم

نمایشگر ALP94 در حالت تنظیم شده با ورودی اهمی یا پتانسیومتری مناسب اتصال به سنسورهایی است که میزان مقاومت آنها ( اهم ) با تغییر کمیت تغییر می کند .این نمایشگر تغییرات  اهمی را به یک رنج عددی تبدیل کرده و با ترکیب با دیگر پارامترها رله های خروجی را تنظیم می کند . 

راه اندازی نمایشگر ALP94

سیم بندی مربوط به اتصالات  این نمایشگر با توجه به دیتاشیت خط کش و نمایشگر قابل انجام است .در صورت نیاز می توانید با شماره 09121473023 تماس بگیرید . ضمنا در هنگام خرید می توانید از ما بخواهید اتصالات الکتریکی را برای شما انجام دهیم ( این کار هزینه ای ندارد )  .

نمایشگر با خروجی رله ALP 94

مشخصات فنی نمایشگر Ateksensor ALP94

 • ولتاژ تغذیه 85 تا 265 ولت AC ( نوع 24 ولتی نیز در دسترس است )
 • ولتاژ تغذیه سنسور متصل به نمایشگر توسط نمایشگر تامین می گردد و 24 ولت است .
 • دارای سه نوع ورودی پتانسیومتری , ولتاژی و جریانی 4 تا 20 میلی آمپر
 • دارای خروجی 2 تا 20 میلی آمپر ( آپشن )
 • دارای خروجی ولتاژ 0 تا 10 ولت ( آپشن )
 • دارای خروجی RS232 ( آپشن )
 • ابعاد  96×48×48
 • وزن 300 گرم
 • دمای محیطی که می تواند در آن کار نماید 0 تا 50 درجه سانتیگراد
 • درجه حفاظت در مقابل آب و گردو خاک  از پنل جلو IP60 و پشت نمایشگر IP20
 • دارای  دو , سه و یا چهار رله خروجی  

نمایشگر با ورودی آنالوگ  و خروجی RS232

نمایشگر تک محور ALP94-RS232 را می توانید با آپشن خروجی RS232 خریداری فرمایید . در این صورت می توانید مقادیر مربوط به سنسور ( ترانسدیوسر ) را در کامپیوتر ( PC )  داشته باشید .

نمایشگر ALP94 با خروجی رله  

نمایشگر ALP94 دارای سه رله خروجی جهت کنترل ماشین است . ( البته نوع دو رله نیز در دسترس است ) رله های این نمایشگر با سه پارامتر که توسط اپراتو قابل تنظیم هستند مرتبط بوده و می تواند ماشین را کنترل کند . البته پارامترهای قابل تنظیم زیادی روی عملکرد رله ها اثر دارند که توسط کار بر قابل تنظیم است ..

 تجهیزات اندازه گیری آتک سنسور

نمایشگر دیجیتال ALP94 ساخت ترکیه

نمایشگر دیچیتال ALP94 با ورودی های مختلف آنالوگ ساخت شرکت آتک سنسور ترکیه است .جهت آشنایی با شرکت آتک سنسور ترکیه مقاله ( Ateksensor ) را مطالعه فرمایید . شرکت آتک سنسور تولید کننده نمایشگر های دیجیتال , روتاری انکدر , خط کش دیجیتال و ... است .

ا بعاد نمایشگر دیجیتال  Ateksensor ALP94

نمایشگر دیجیتال کوچک

قیمت نمایشگر دیجیتال ALP94 ساخت ترکیه

جهت اطلاع از قیمت نمایشگر دیجیتال ALP94 ساخت ترکیه با شماره 02166393900 تماس حاصل فرمایید .

مدارک فنی نمایشگر ALP94

نقشه سیم بندی ALP94    دفترچه راهنمای نمایشگر آنالوگ ALP94

 

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

 1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید