نمایشگر آنالوگ ALP77-V

نمایشگر ALP77-V ( صفر تا ده ولت )

جهت اطلاع از قیمت با 02166393900 تماس بگیرید


سری : ALP77
ورودی ولتاژی 0 تا 10 ولت
ولتاژ خروجی جهت اتصال سنسور 24 ولت
دو رله خروجی
ولتاژ کاری نمایشگر 85 تا 265 ولت AC
دمای کاری از 0 تا مثبت 50 درجه سانتیگرد

ترنسدیوسرها نمایشگر آنالوگ ALP77-V

نمایشگر ALP77-V یک نمایشگر دیجیتال با ورودی آنالوگ است این نمایشگر ساخت شرکت آتک سنسور ATEKSENSOR ترکیه است. نمایشگرALP77-V  یک نمایشگر قدرتمند برای اندازه گیری و کنترل کمیت آنالوگ صفر تا ده ولت است. این نمایشگر در مدلهای دیگر با ورودی جریانی 4 تا 20 میلی آمپر( ALP77-A ) و یا نوع پتانسیومتری ( ALP77-P ) برای اتصال به یک ولوم (پتانسیو متر ) تولید می گردد. 

نمایشگر آنالوگ با خروجی رله

 

نمایشگر با ورودی آنالوگ EPA 200

نمایشگر EPA 200 جایگزین مناسبی برای نمایشگر ALP77 است این نمایشگر سری جدید نمایشگرهای شرکت آتک سنسور است. با تولید سری جدید این نمایشگر ها ( سری EPA ) عملا تولید نمایشگر های سری ALP متوقف شده است. نمایشگر هایEPA100  به جای نمایشگرهای ALP44 و نمایشگر های EPA200 به جای نمایشگرهای ALP77 و نمایشگرهایEPA300  به جای نمایشگرهای ALP94 تولید گردیده است . که البته تفاوت های کوچکی با هم دارند .

نمایشگر صفر تا ده ولت

نمایشگر خط کش اهمی  0 تا 10 ولت

این نمایشگر مناسب اتصال به خط کش های اهمی از نوع ولتاژی صفر تا ده می باشد خط کشهایی نظیر خط کش اهمی سری LTM-V   و  خط کش های LTP-V   و خط کش های LTC-V . این نمایشگر ها قابل اتصال به هر ترنسدیوسری که خروجی ولتاژ صفر تا ده ولت داشته باشد هست .

ولتمتر قابل برنامه ریزی ALP77

هنگام اتصال خط کش و یا دیگر ترنسدیوسرهای 0 تا 10 ولتی به این نمایشگر ولتاژ خروجی از خط کش توسط این نمایشگر سنجیده شده و نمایش داده می شود .ضمن نمایش مقادیر ، این نمایشگر دارای دو رله خروجی جهت کنترل ماشین نیز هست.

رله چیست ؟

نمایشگر با خروجی رله ALP77-V

این نمایشگر دو رله خروجی جهت کنترل ماشین در اختیار ما می گذارد این دو رله با توجه به موقعیت خط کش ( و یا دیگر ترنسدیوسرها ) و اعداد انتخابی توسط کاربر و در با نظر گرفتن دیگر پارامتر های تنظیمی توسط اپراتور ، فعال می گردد.

ولتمتر با خروجی رله قابل برنامه ریزی ALP77

ولتاژ تغذیه نمایشگر ALP77-V

اگر در هنگام خرید نمایشگر ALP77-V ولتاژ 220 ولت را انتخاب نمایید ولتاژ تغذیه نمایشگر از 85 تا 265 ولت می باشد . همچنین شما می توانید نمایشگر با تغذیه 24 ولتی را نیز خرید نمایید که در آنصورت نمایشگر با ولتاژ 24 ولت AC و یا DC کار خواهد کرد .

 

ولتاژ تغذیه سنسور ALP77

در هنگام اتصال سنسور یا خط کش اهمی از نوع ولتاژی به نمایشگر ALP77-V نیاز به تغذیه خارجی نیست ولتاژ تغدیه سنسور توسط این نمایشگر تامین می گردد.

 کنترلر با خروجی رله

ولتاژ تغذیه سنسور ALP77

در هنگام اتصال سنسور یا خط کش اهمی از نوع ولتاژی به نمایشگر ALP77-V نیاز به تغذیه خارجی نیست ولتاژ تغدیه سنسور توسط این نمایشگر تامین می گردد.

ابعاد نمایشگر دیجیتال ALP77-V

نمایشگر صفر تا ده ولت ALP77

رله های خروجی ALP77-V

نمایشگر ALP77-V   دارای دو رله خروجی است عملکرد این دو رله بطور مجزا و توسط چندین پارامتر تنظیم می گردد .چگونگی تنظیم و اطلاعات بیشتر را در منوال مطالعه فرمایید .

دمای کاری نمایشگر با ورودی آنالوگ 

این نمایشگر در محیطی با دمای صفر تا 50 درجه سانتیگراد کار می نماید . 

قیمت نمایشگر دیجیتال ALP77-V

جهت اطلاع از قیمت نمایشگر دیجیتال ALP77-V با شماره 02166393900 تماس حاصل فرمایید .

دیتا شیت نمایشگر ALP77-V

نمایشگر آنالوک 0 تا 10 ولت

منوال یا دفترچه راهنمای نمایشگر ALP77-V

راهنمای نصب نمایشگر آنالوگ

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید